pis

Wybory samorządowe 2018 – Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Rady Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy

W dzielnicy Rembertów m. st Warszawy wydzielone zostały cztery okręgi:

  • Okręg nr 1: Zachodnia granica dzielnicy – północna granica dzielnicy – wschodnia granica dzielnicy – ul. Mokry Ług (wraz z adresami), al. Sztandarów (wraz z adresami)-ul. Szyszaków (bez adresów) – ul. Czwartaków-ul. Kadrowa (bez adresów) – ul. Zdrowotna (wraz z adresami) – ul. I. Paderewskiego (bez adresów) – al. gen. A. Chruściela „Montera” (bez adresów) – wzdłuż linii kolejowej w kierunku zachodnim – ul. Żołnierska (bez adresów) – ul. Rekrucka do zachodniej granicy Dzielnicy.
  • Okręg nr 2: ul. Zdrowotna (bez adresów)-ul. I. Paderewskiego (z adresami)-osią al. gen. A. Chruściela “Montera” numery nieparzyste)-rondo A. E. Fieldorfa “Nila”-al. Sztandarów (bez adresów)-ul. Szyszaków z adresami)-ul. Czwartków-ul. Kadrowa z adresami).
  • Okręg nr 3: Al. Sztandarów bez adresów)-rondo A. E. Fieldorfa “Nila”-osią al. gen. A. Chruściela “Montera” 9numery parzyste)-ul. Cyrulików-wschodnia granica dzielnicy w kierunku północnym
  • Okręg nr 4: Południowa granica dzielnicy-ul. Rekrucka-ul. Żołnierska (z adresami)-wzdłuż linii kolejowej w kierunku wschodnim-wschodnia granica dzielnicy w kierunku południowym

Poniżej przedstawiamy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Rady Dzielnicy.

Kandydaci z okręgu nr 1:

  • 1. WOSZTYL ARTUR
  • 2. MELAK ZENON
  • 3. SZMURŁO SZYMON
  • 4. PIOTRAK KRYSTYNA WIESŁAWA
  • 5. ZADROZIŃSKI ANDRZEJ JANUSZ
  • 6. SOCHACKA AGNIESZKA
  • 7. WIŚNIEWSKA KLAUDIA

Kandydaci z okręgu nr 2:

  • 1. WOJCIECHOWSKA-BOREK EWA
  • 2. FIGAT MACIEJ TADEUSZ
  • 3. SIEWKO ADAM PAWEŁ
  • 4. ROSA MARIA JÓZEFA
  • 5. LEWANDOWSKA KATARZYNA
  • 6. GRABOWSKI MAREK ADAM
  • 7. MAJSZYK KRZYSZTOF MARIAN

Kandydaci z okręgu nr 3:

  • 1. ŁUGOWSKI ANDRZEJ FRANCISZEK
  • 2. PABIAN MARCIN DOMINIK
  • 3. LEWANDOWSKA HALINA STANISŁAWA
  • 4. MAURER MAGDALENA MARIA
  • 5. PATYNOWSKI GRZEGORZ RAFAŁ
  • 6. SŁAWIŃSKI ANDRZEJ
  • 7. JĘDRZEJECKA URSZULA
  • 8. LAMPA HENRYK JAN

Kandydaci z okręgu nr 4:

  • 1. AUGUSTYNOWICZ-FIGAT BARBARA
  • 2. BIELAWSKI SYLWESTER ADAM
  • 3. CHOIŃSKI STANISŁAW
  • 4. ZAWIŚLAK ANDRZEJ ANTONI
  • 5. BIAŁECKI CEZARY
  • 6. LEOŃCZYK URSZULA MARIA
  • 7. PAWŁOWSKA BARBARA TERESA

Szczególnie zachęcam do oddania głosu na osoby wyróżnione na listach:

  • Maciej Tadeusz Figat, kandydat do Rady Dzielnicy z okręgu nr 2, pozycja nr 2 – współtwórca systemów informatycznych promujących samorządność oraz postawy obywatelskie, np. Rządometr, Wikipis i inne.
  • Barbara Augustynowicz-Figat, kandydatka do Rady Dzielnicy z okręgu nr 4, pozycja nr 1 – Przewodnicząca Komitetu Prawo i Sprawiedliwość, były Wiceburmistrz dzielnicy Rembertów, działacz społeczny

Jednocześnie przypominamy, że kandydaci startujący z ramienia Prawa i Sprawiedliwości znajdują się na liście nr 10.
Wybór przez Państwa kandydatów z 10 listy, tj. z listy Prawa i Sprawiedliwości, będzie strzałem w 10tkę!

Skomentuj