554553_608525635865913_186384704_n

Lewactwo i dzieci

Zakaz prowadzenia demoralizujących zajęć edukacji seksualnej, natychmiastowe zdelegalizowanie środowisk LGBT, zapraszanie do szkół ludzi takich jak Bronisław Wildstein, Krzysztof Bosak czy Krystyna Pawłowicz. Całkowita prohibicja na tęczowe flagi, sierpy i młoty, a przede wszystkim na obleśne marsze szmat i równości, na które patrzeć muszą niewinne dzieci, oglądające zza pleców rodziców wieczorne wiadomości. Promowanie nowego podręcznika pt. „Stop Dewiacjom”, a także nowa podstawa programowa wprowadzająca obowiązkowe lekcje poświęcone problemom zboczeń. To oczywiście fikcja, ale czy wyobrażają sobie państwo skowyty i jęki, które podniosłyby się po lewej stronie ? Mam już przed oczami te petycje i listy rozsyłane przez organizacje począwszy od Amnesty International, przez Helsińską Fundację Praw Człowieka, kończąc na Parlamencie Europejskim, o Krytyce Politycznej i kampanii przeciwko homofobii nawet nie wspominając. Widzę Trybunał Praw Człowieka, który żebrze gdzie się da o interwencje dyplomatyczne. Słyszę także krzyki podnoszone wokół całej Polski, porównujące ją do NSDAP, kryształowej nocy, czystek Hitlera bądź jak zwykle do wywołującego jeszcze dłuższe jąkniecie redaktora Adama… fa-fa-fa-faszyzmu.
Jednak czy ułamek takich działań widzimy, gdy para zboczeńców chce adoptować Bogu ducha winne dziecko, które w rodzinie homoseksualnej po prostu nie może znaleźć dobrego przykładu i – co za tym idzie – normalnego zdrowego wychowania. Czy słyszymy cokolwiek, gdy lansowane są podręczniki do edukacji seksualnej malutkich dzieci, takie jak: „Wielki atlas cipek”, „Mała książka o kupie” czy „Wielki atlas siusiaków”. Żenujące tytuły niosą ze sobą jeszcze bardziej żenującą treść. W publikacji „o kupie” dziecko ogolone „na punka” denerwuje się na rodziców, że wstydzą się własnej fizjologii, a sama autorka bezwstydnie przybliża małoletnim czytelnikom różnorodność, konsystencje i rodzaje ludzkich fekaliów (sic!!!). Wykazuje się także wysoką znajomością matematyki, formułując równanie godne profesorskiego tytułu: „Bąk = powietrze + zapach kupy”. Wszystkie te ohydztwa wywołują u normalnych ludzi mdłości, ale i gdy one przejdą, pojawia się pytanie o cel kierowania do dziesięciolatków spraw, które niszczą psychikę i oswajają za młodu ze skrzywieniami. Lewacka propaganda właśnie w ten sposób kształtuje swoich przyszłych wyznawców. Upodlonych i zindoktrynowanych za młodu, pozbawionych dzieciństwa, głoszących, jak autorka książki o odchodach, że kupa jest podstawą bytu.
Próbujemy na siłę dostrzec reakcje na słowa amerykańskiego aktywisty – Dana Savage’a: „[Przede wszystkim] kontrola populacji: jest za dużo cholernych ludzi. […] uważam,że aborcja powinna być przymusowa od jakiś 30 lat”. Nasłuchujemy, gdy Związek Nauczycielstwa Polskiego ramię w ramię z minister ds. równości (czyli – zobowiązanym do neutralności – organem publicznym) obejmują patronatem podręcznik i materiał dydaktyczny pod tytułem „Lekcja równości”. Niesie on jasne instrukcje dla nauczycieli, mające na celu stanowcze ukrócenie przejawów dyskryminacji, takich jak (UWAGA!): tańczenie poloneza na studniówce. Podręcznik powiela także wielokrotnie obalone już kłamstwo, jakoby Maria Konopnicka miałaby żyć w związku lesbijskim.
Słuchamy, bo uszy mamy zdrowe, szukamy, próbujemy dostrzec za wszelką cenę choćby maleńkie światło w tunelu. Na próżno. Bo jakże by inaczej szukać i domagać się krytyki czegoś, czego obiekt oczekiwań jest częścią. Wszak instytucje Polski – państwa, które w 72 artykule własnej konstytucji bierze na siebie ciężar ochrony dzieci przed demoralizacją- są na wskroś przeżarte zarazą lewackiej manipulacji. Nie tylko naszej ojczyzny, ale większości krajów Europy, a przede wszystkim Unii. Czymże różni się Trybunał Praw Człowieka od agresywnych, lewackich organizacji LGBT różnej maści ?
Podane przeze mnie nieliczne przypadki to nie wyszczególniony wytwór wyobraźni, tylko fragment złożonej machiny ideologiczno – propagandowej, pracującej pełną parą prawie na wszystkich płaszczyznach życia społecznego. Na wielu z nich współpracuje na równi z rządem oraz wieloma organizacjami finansowanymi z publicznych pieniędzy. Kilka dni temu zorganizowana została przez fundację „Trans- fuzja” konferencja z udziałem rzecznika praw obywatelskich, dotycząca korekty płci metrykalnej dla osób transseksualnych. Finansowanie Krytyki Politycznej przez państwo i związane z tym promowanie ideologii gender – która ma na sumieniu więcej ofiar niż komunizm – doskonale wpisuje się w dzisiejsze realia władzy zależnej od szkodliwych lewicowych zapatrywań.
Warto zwrócić uwagę na rozmowę z Francuzem Bertrandem Bischem na stronie Radia Maryja. Zauważa on bardzo ciekawą zależność między promowaniem w mediach osób homoseksualnych jako bardzo miłych ludzi a jednoczesnym pokazywaniem przypadków patologicznych rodzin. Prowadzi to do sytuacji, w której odbiorcy zaczynają zastanawiać się, który model rodziny jest lepszy. Zauważa on także trafnie, że rozkład państwa rozpoczyna się od podważania wiarygodności Kościoła. Czyż nie jest to usilna próba wywrócenia świata do góry nogami ? Ciągłe uderzanie w ostoje moralne ludzkości prowadzi do wszechobecnego zepsucia. Kwestie intymne, jakimi są załatwianie się czy seksualność, wynosi się na sztandary, promując obnoszenie się z nimi. Do czego prowadzi ta droga ? Czy lewica chce w niedalekiej przyszłości zrobić z potężnej niegdyś cywilizacji europejskiej opierającej się na Bogu i Honorze – ubrudzony błotem Woodstock ? Smutno stwierdzić, że chyba tak.

Andrzej Brzozowski

Forum Młodych PiS

Forum Młodych PiS powstała w 2002 roku to organizacja będąca częścią statutową Prawa i Sprawiedliwości. Jako warszawski oddział młodzieżówki przez ponad 10 lat uczestniczyliśmy i organizowaliśmy liczne akcje polityczne i społeczne: byliśmy na Ukrainie podczas „pomarańczowej rewolucji”, braliśmy udział w kampaniach wyborczych, organizowaliśmy liczne happeningi. Wspomagamy demonstracje oraz konwencje organizowane przez naszą partię. - See more at: http://fmpiswarszawa.pl/o-nas-2/#sthash.uaFLveyb.dpuf

Latest posts by Forum Młodych PiS (see all)

This entry was posted in Artykuły, Piszemy and tagged , on by .

About Forum Młodych PiS

Forum Młodych PiS powstała w 2002 roku to organizacja będąca częścią statutową Prawa i Sprawiedliwości. Jako warszawski oddział młodzieżówki przez ponad 10 lat uczestniczyliśmy i organizowaliśmy liczne akcje polityczne i społeczne: byliśmy na Ukrainie podczas „pomarańczowej rewolucji”, braliśmy udział w kampaniach wyborczych, organizowaliśmy liczne happeningi. Wspomagamy demonstracje oraz konwencje organizowane przez naszą partię. - See more at: http://fmpiswarszawa.pl/o-nas-2/#sthash.uaFLveyb.dpuf

3 komentarzy “Lewactwo i dzieci

 1. Maksym Figat on FacebookMaksym Figat on Facebook
  12:19 am on December 21st, 2013

  więcej artykułów na fmpiswarszawa.pl

 2. Forum Młodych PiS Warszawa on FacebookForum Młodych PiS Warszawa on Facebook
  2:35 pm on December 21st, 2013

  MrHORN commented on Forum Młodych PiS Warszawa:

  według Pana Artura możliwość wykształcenia się na studiach a potem praca w McDonaldzie to życiowy sukces ? brak perspektyw na życie , wyjazd młodych ludzi za granice to według Pana coś za co warto Więcej …

 3. Forum Młodych PiS Warszawa on FacebookForum Młodych PiS Warszawa on Facebook
  2:35 pm on December 21st, 2013

  Tosh commented on Forum Młodych PiS Warszawa:

  To działa też w drugą stronę przyjacielu, np: nazywanie ludzi, którzy chcą bronić tradycji narodowych faszystami, którzy są dumni z bycia Polakami z własnej tożsamości narodowej, czy sprzeciwiającychWięcej …

Skomentuj